BetAdonis’te hangi yöntemleri kullanabilirim?

Betadonis tıpkı diğer siteler gibi çok çeşitli para yatırma ve çekme yöntemlerini kullanıyor. Bunlar arasında kendi tercihinizi yapabilirsiniz.

Para yatırma ve çekme yöntemlerini burada sıraladık. Ayrıca alt ve üst limitlere ve işlem ücretlerine de dikkat ediniz lütfen.

Genelde işlemler ücretsiz yapılıyor. Kayıt olduktan sonra ‚Para Yatırma’ veya ‚Hesabım’ kısmına girmenizle işleme başlayabilirsiniz.

BetAdonis Para Yatırma

Betadonis’e farklı yöntemlerle para yatırabilirsiniz.

– CepBankacılığı
CepBank’la farklı bankalar üzerinden cep telefonunuzla online hesabınıza para aktarabilirsiniz. BetAdonis’te kabul edilen bankalar AkBank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası Vakıfbank, PTT, İNG Bankası, Denizbank, Finansbank ve TEB Bankası.

Yapı Kredi haricinde bütün bankalarda CepBank yönteminde alt limit 20 TL, üst limit ise 1.000 TL. Yapı Kredi’de limitler ‚değişken’ olarak belirtilmiş.

– Kredi Kartı
Kredi kartlarında da farklı yöntemler sunulmakta. Bunlar Visa Electron, Visa Debit, EntroPay, Diners ve İnterCash. Visa Electron ve Visa Debit kartında alt limit 30, üst limit 290 TL. EntroPay ve Diners’in limitleri 30 ile 13.600 TL arası. İntercash limitleri 60 ve 13.600 TL.

– Ön Ödemeli Kartlar
Ön ödemeli kartlarla da hesabınıza para aktarabilirsiniz. Bunların içerisinde en yaygını şu anda Astropaycard kartıdır, fakat Otopay ve Paykasa da mevcuttur.

– Online Cüzdanlar
Online Cüzdanlarda öncelikle ecoPayz var. Bu yöntemle en az 30, en fazla 27.200 TL aktarabilirsiniz hesabınıza. Ayrıca Moneta, Yandex ve WebMoney de belirtilmiş burada.

– Banka Havalesi
Son yöntem olarak banka havalesi belirtilmiş. Minimum 200, maksimum 20.000 TL yatırabilirsiniz bu şekilde.

BetAdonis Para Çekme

Hesabınızdan farklı yöntemlerle paranızı çekebilirsiniz.

– Banka Havalesi: Bu yöntemle hesabınızdan paranızı çekme imkanınız var. Minimum 100, maksimum 50.000 TL çekebilirsiniz.
– ecoPayz: Yine bu yöntemle hesabınıza para aktarmışsanız eğer, tekrar çekim işlemi yapabilirsiniz.