BetAdonis’e nasıl üye olunur?

Türkiye’den erişilebilir bir bahis ve şans oyunları sitesi olan BetAdonis’e kayıt olmak istiyor veya kayıt aşamasında herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız eğer, bu makalemizdeki adımları takip edebilirsiniz.

Bu şekilde üyelik işleminizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Öncelikle Betadonis sitesine burada bulunan linklerle birlikte giriş yapınız. Karşınıza bu şekilde bir ana sayfa çıkacak.

Karşınıza bu şekilde bir ana sayfa çıkacak.

Burada zaten sitede de belirtilmiş olduğu gibi ‚Hemen Üye Ol’ butonuna tıklayınız. Ardından karşınıza üyelik formu çıkacak.

Üyelik formunu baştan sonuna kadar doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İsim ve e-posta adresi gibi bilgiler özellikle çok önemli. Şifrenizi de doğruca girdikten ve kayıt ettikten sonra alt kısımdaki kutulara yönelebilirsiniz.

Burada sitenin kural ve şartlarını kabul etmeniz gerekiyor. Bunları sarı yazının üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz de.

Yenilikler hakkında e-posta veya sms ile haberdar edilmek istiyorsanız eğer bunu da kutularda işaretleyebilirsiniz. Formu eksiksiz doldurduktan sonra sarı ‚Kayıt’ butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Formun doğru doldurulmuş olmasından sonra vermiş olduğunuz e-posta adresinize Betadonis tarafından aktivasyon linki gönderilecek. Bu linke tıklamanızla birlikte hesabınızı aktif duruma getirebilirsiniz.

Siteye kayıt olmak işte bu kadar kolay! Buna rağmen herhangi bir sorunla karşılaşır veya kayıt işlemini tamamlayamazsanız eğer, bizlerle veya Betadonis müşteri hizmetleri ekibiyle iletişime girebilirsiniz.

Bol eğlenceler dileriz!