Rivalo kayıt bilgileri

Tipico’nun yerine Türkiye’de artık aktif faaliyet sürdürecek olan ve Tipico’ya benzerliği ile tanınan Rivalo’ya kayıt olmak gerçekten çok basit.

Yüzbinlerce üyesi olan Rivalo’ya, sizde kolaylıkla üye olabilirsiniz. Rivalo Bahissitesine girdikten sonra sağ üst tarafta kullanıcı adınızı ve şifrenizi gireceğiniz bir kutu bulunmakta.

Eğer üye değilseniz, o kutunun hemen altındaki “Kayıt Ol” bölümüne tıklayınız. Açılan sayfadaki formu tamamen doldurmanız gerekiyor. Ardından verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu tekrar kontrol ediniz.

Para birimini doğru seçmeniz çok önemli – Rivalo sitesinde Türk lirası dahil 8 farklı para birimi kullanılabilir.

Kullanıcı isminizi ve şifrenizi unutmayacağınız ve güvendiğiniz bir yere not edebilirsiniz. En alt bölümde mobil app linkini direk olarak cep telefonunuza almak istiyorsanız o kutuyu işaretleyebilirsiniz (cep numaranızı girmeniz gerekiyor). Genel iş koşullarını kabul etmeniz gerekiyor.

Tüm bu bilgileri girdikten sonra en alttaki “Kayıt Ol” butonunu tıklayın ve kayıt işleminizi bitirin.

Vermiş olduğunuz e-mail hesabına Rivalo tarafından kısa süre içerisinde bir mail gelecektir – bu mailin içerisindeki aktivasyon linkine tıkladıktan sonra yeni oturumunuzu açabilirsiniz.

Kayıt aşamasında herhangi bir sorun yaşayacak olursanız eğer, bizimle veya Rivalo müşteri hizmetleri ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

Rivalo Üyelik Videosu

Genel öğrenim videosunun tamamını izlemek istiyorsanız eğer,
bu linke Rivalo Genel Öğrenim Videosu tıklayınız.