Tempobet Para yatırma metodları aşağıdaki gibidir;

Tempobet Para Yatırma

Tempobet sitesine para yatırmak istiyorsanız farklı yöntemler arasında seçebilirsiniz.

Yalnız yatırdığınız paranın hesabınıza hemen aktarılmasını istiyorsanız ön ödemeli kartı ya da e-Cüzdanı kullanmanız gerekiyor.

Bu yöntemlerin minimum para yatırma limitleri de aşağıda yer alıyor:

Banka Havalesi: 100 TL
Kredi kartı: 100 TL
Cepbank: 100 TL
Kripto Para: 100 TL
Kare Kodu: 200 TL
EcoPayz: 20 TL
Jeton Cüzdan: 10 TL
Papara: 100 TL
Astropay: 10 TL
Paykasa: 10 Euro
Paykwik: 20 TL
Jeton Kart: 35 TL
Cashixir: 150 TL

Astropay, Paykasa, Paykwik ve Jeton Kart ön ödemeli kartlar kategorisine girmekte. Bu kartları belirli bir miktara satın alıyorsunuz, ardından kartın üzerinde yazan şifreyi Tempobet sitesindeki para yatırma bölümüne giriyorsunuz ve paranız anında hesabınıza yükleniyor.

Bu tür kartların uygun yerden alınması gerektiğini unutmayınız. Paykwik ile en az 10 Euro, en fazla 250 Euro, PayKasa ile en az 10, en fazla 250 Euro, Astropaycard ile ise en az 10 Dolar, en fazla 500 Dolar yatırabilirsiniz. Kartın kendi fiyatı haricinde herhangi bir masrafı bulunmamakta.

E-cüzdan olarak geçen hesapların arasında Ecopayz ve Jeton Cüzdan bulunmakta. Bu para yatırma seçeneklerini kullanmak için kartların sitelerinde kendinize bir hesap açıp, bu hesabınıza para aktarmanız gerekiyor. Bu tür eCüzdanları dünyada milyonlarca insan kullanmakta.

Özellikle Avrupa ve Amerika’da eCüzdanlarla sanal alemde birçok işlem yapılmakta. Güvenlik konusundaböyle uluslararası tanınmış olan şirketlerde kuşkunuz olmasın – paranız kesinlikle istediğiniz yere güvenilir bir şekilde yatırılmakta.

EcoPayz ile en az 20 TL, en fazla 5000 TL yatırabilirsiniz.

Banka aracılığıyla yapacağınız para aktarma işlemlerinde Akbank SMS Cüzdan, Garanti CepBank, Yapı Kredi Cepbank ve İşCep yöntemlerini kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemleri cep telefonunuzdan doğru halledebilirsiniz. Bu da gayet kolay kullanılabilir bir para yatırma seçeneği. Tüm bu işlemlerde en az para yatırma limiti 20 TL, en yüksek limit 5.000TL.

Tempobet Para Çekme

Para Çekme işlemlerinde eCüzdan menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi eCüzdan kategorisine Ecopayz girmekte. Bu sitede bir hesabınız varsa eğer, bu hesabınıza bahis sitesinden para aktarabilirsiniz. Bu işlem çok basit, sadece sitede belirtilen adımları tek tek uygulamanız gerekiyor.

İşlem süresi 15 dakika ile 1 saat arası sürebilir. Papara ile işlem 24 saat sürebilir.

Papara ile işlem 24 saat sürebilir.

ecoPayz limiti: en az 20 TL
Astropay limiti: en az 20 TL
Paykwik limiti: en az 10 TL
Jeton Cüzdan limiti: en az 20 TL
Banka Havalesi limiti: en az 100 TL
Paykasa limiti: en az 10 Euro
Papara limiti: en az 100 TL
Kripto para limiti: en az 100 TL

Banka havalesiyle işleminiz 1-3 iş günü kadar sürebilir. Uluslararası havalelerde minimum sınır 3000 TL. Türkiye içerisindeki banka havalelerinde minimum sınır 100 TL.