Kutay’dan Futbol bahis stratejisi

Sistemi çok uzatmadan anlatmak istiyorum;

Özellikle maçların çok yoğun olduğu programda 2 tane banko maç bulunur. Tabii ki bu banko dediğimiz maçların oranı ne kadar fazla ise kazancımız o kadar çok oluyor. Şimdi banko maçlarımız:

1. Maç : 1,45
2. Maç : 1,40 diyelim. İki maçın toplam oranı 2,03.

Burda dikkat edilecek nokta yukarda da değindiğim gibi maçların oranlarının yüksek olması, mümkünse 2.00 ve üzeri olması.

Sonra değerleri yüksek olan rastgele 4 maç seçip, her sonuç tek tek kupona yazılır.

Örnek ;
3. Maç : 1: 2,25 0: 3,20 2: 2,50 gibi.

Burda ise önemli nokta kazancımızı artırmak için süpriz bitmeye yakın maçları tahmin etmekde. Yoksa normal bir maçda yukardaki gibi oranlar olursa kazancımız biraz düşüyor ister istemez. Ama seçtiğimiz maçın oranları aşağıdaki gibi olursa :

4. Maç : 1: 1,70 0: 3,80 2: 3,50 gibi ve bu maçda beraberlik ile sonuçlandığını düşünürsek kazancımız yükseliyor. Tabii ki 2 Banko dışında 4 maçın 3 ihtimalinide yazıp sistemden 1 işaretliyoruz. Yatırdığımız kuponun tutarı 12,00 tl oluyor.

Yukarda bahsettiğim gibi 2 banko dışında diğer 4 maç hepsi 3.80 gibi sonuçlarla sonuçlanırsa kazancımız 30,86 tl yapıyor. 12,00 tl çıkardığımızda karımız 18,86 tl yapıyor.

Yatırdığımız paradan fazla kazanmış oluyoruz. Tabi misli işaretleyip daha fazla kazanmakda elinizde ama o zamanda yatırırlan tutar artıyor..

Olay bundan ibaret çarpımlar sonucunda ne kadar alacağımızı buraya yazmıyorum herkes düşündüğü maça göre ve şansına göre değişir çünkü.

Ayrıca önümüzdeki hafta sonu bu sistemi uygulamaya koyup burdan bir kasa yapıp ne kadar kazanacağımı olmassa maille yine bildiririm.

Benden nacizane bir tavsiye sadece uygulamak veya uygulamamak size kalmış. Yalnız şunu unutmayalım diyebilirsiniz ki 12,00 tl’yi 3 misli yatırıp 36,00 tl alabilirdik.

Haklısınız ama ben bir maçdan yatma ihtimalini ortadan kaldırmak ve kazanma olasılığımız fazlalaştığı için bu sistemi yazdım.

Şunuda unutmayalım yazacağımız maçlar toplam 3 maç tutturma zorunluluğu olan takımlar olmalı. Umarım yararlı olur. Mutlu günler.
Kutay