Doğru Stratejisi

İlk başlarda futbolda körleme, sonraları bazen sistemli bazen sistemsiz oynadım. yada sistem denedim diyeyim. sistemli oynamaya başladıktan sonra ilk baştaki devamlı kayıp yerine bir miktar kazanç oldu. sonra onları tenis ve basketbolda yedik.

lakin devamlı sistem konusunu okudum ve sistem arayışı içinde oldum. esas amacım çok para kazanmak asla olmadı. kazanmanın verdiği mutluluk bana yetti. eğer sizin amacınızda benimle örtüşüyor ise, sistemimi deneyebilirsiniz.

Şimdi bu son sistemimi açıklamadan önce niçin ortaya çıktı onu anlatacağım. laf aramızda henüz uygulamaya başlamadığımdan, nasıl sonuç vereceğinide bilmiyorum. lakin istatistikler beni destekliyor. öncelikle futbolda 3 ihtimal var.

ve her takım için geçmiş maçların sonucuna göre size galibiyet, beraberlik ve mağlubiyet için olasılıktan daha düşük oranlar veriliyor. en iyisi hakettiği orandan. daha açık anlatmak gerekirse, bir takım çok güçlü, her 5 maçın 4 ünü kazanıyor.

oranıda 1.20. haliyle takım güçlü olduğu için 5 maç devamlı bu takıma oynadığımızda, kazandığımız 4 maçta aldıklarımızı kazanamadığı o tek maçta veriyoruz. aslında kazanamadığı o maçı oynamasak, sorun hallolacak ama, daha önceden o maçı bilemediğimizden iş tamamen şansa kalıyor.

ve uzun vadede ne kadarda şanslı olsanız, kazancınızın çok olmadığını görüyorsunuz. sadece beraberlik sistemi başarı sağlıyabiliyor. Onun içinde kasanın çok güçlü olması gerekiyor, 7-8 maç beraberlik çıkmaması durumunda stres yaratıyor.

Oysa basketbolda 2 seçenek var. bu ilke ile basketbola geçtim. lakin başarısız oldum. çünkü buradada takımın kazanma oranından az oranlar veriliyordu. elbette çoğunluğun yaptığı gibi güçlü olana, yada güçlü olduğuna inandığımız takıma oynuyorduk, tabi oranı düşük. oysa NBA de hiç olmayacak süpriz sonuçlar sıkça alınmaktaydı.

over- under oynadık oda olmadı. çünkü ihtimal % 50 idi, verilen oran 1.9. Ve sonuçta buldum; en iyisi ATS idi. her iki takım içinde bu oran % 50 idi. yani zayıf takım için verilen artı sayıların neticesinde , her iki takım içinde şans eşit hale getiriliyordu.

yani ats için yorum yapılmasını yanlış buluyorum. çünkü 3-5 sayı avantajı verilen bir maçta, her takım yaklaşık 100 sayı atıyor. yani % 5. bunu bilmek mümkünmü? bir 3 lüğü atıp, atamamak. hakemin bir yanlış düdüğü. yani her şey mümkün.,

Bu durumda 2 yol var. ya güçlü takım seçilecek. ya zayıf takım. ben zayıf takımı seçeceğim. her maç günü 2-4 takım seçeceğim. kasam 500 olacak. zayıf takım yenilirse bir sonraki maç yine aynı takıma arttırarak oynayacağım.

ilk yatırma 25 olacak sonra 40 sonra 65 sonra 100. her gün en fazla 150 olacak şekilde seçilen maç sayısı sınırlandırılacak. hayırlısı ile bu sezon başlamayı düşünüyorum. saygılar.

Hamit